معرفی انواع فندک کمپانی زیپو، محصولات ۱۹۹۵

[vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]کمپانی زیپو تعدادی از محصولات سال ۱۹۹۵ خود را تحت عنوان «اسرار جنگل» با طرح‌ها و نقوشی جالب و جذاب از انواع حیوانات جنگلی ارائه کرد!

مشخصه‌ی فندک‌های کمپانی زیپو در سال ۱۹۹۵ آزمایش طرح‌های جدید است. به جرأت می‌توان گفت که فندک‌های کمپانی زیپو در این سال، یکی از پررنگ‌ترین تنوع‌طلبی‌های کمپانی زیپو در ایجاد طرح‌هایی متفاوت با آنچه از زیپو در ذهنمان داریم به شمار می‌رود.

سؤال اینجاست که چرا کمپانی زیپو در سال ۱۹۹۵ سوژه‌ی جنگل اسرارآمیز را برای تعداد زیادی از فندک‌های خود انتخاب می‌کند؟

با نگاهی به نقدهای هنری غالب در سال‌های ۱۹۹۵؛ با رواج «مفهوم گرایی» و «تجربه‌گرایی» درزمینه‌ی مُد و اکسسواری‌ها در جهان مواجه می‌شویم که سوژه‌ی جنگل اسرارآمیز کمپانی زیپو با این دو موضوع، بی‌مناسبت نیست لذا به‌احتمال‌قوی کمپانی زیپو خواسته علاوه بر تولید محصولات کلاسیک خود؛ از پیشروترین سلیقه‌های هنری نیز پیروی کرده باشد.

فندک‌های کمپانی زیپو در سال ۱۹۹۵ به قول خود این کمپانی دارای طراحی‌های جاودانه هستند. علاوه بر برخی نقش‌های متفاوت؛ بیش‌تر این فندک‌ها، طراحی‌هایی همراه با شیارهای دارای ساختار و نظمی خاص و ظریف دارند.

هم‌چنین در این کاتالوگِ کمپانی زیپو، انواع آکسسواری‌ها از قبیل نوشت‌افزارهای فوق‌العاده ظریف، جاکلیدی و … به چشم می‌خورد.

از دیگر ویژگی‌های محصولات ۱۹۹۵ تعدادی از فندک‌های دارای بدنه‌ی نازک‌تر نسبت به فندک‌های کلاسیک زیپو، موسوم به فندک زیپو با کلاس بدنه‌ی «اسلیم» هستند. این فندک‌ها علاوه بر ظرافت بیش‌تر؛ مناسب دست‌های کوچک‌تر و ازجمله انتخابی برازنده‌ی خانم‌ها محسوب می‌شوند.

در کاتالوگ ۱۹۹۵ فندک‌هایی که دارای روکش بدنه‌ی کروم هستند به‌خصوص با چند طرح متفاوت و چشمگیر افزایش عددی قابل‌توجهی نشان می‌دهند.

از تعداد فندک‌های رنگی ساده که در کاتالوگ ۱۹۹۰ به بعد، اکثریت را بنا به غالب بودن سبک «مینی مالیسم» (ساده گرایی) در آن دوران در اختیار داشتند کاسته شده است. از تعداد فندک‌های دارای روکش برنجی فوق براق و برجسته‌کاری شده نیز کاسته شده ولی در عوض، به تعداد فندک‌های فانتزی اضافه شده و فندک‌های مخصوص پیپ همچنان به حضور همیشگی خود در کاتالوگ‌های کمپانی زیپو ادامه داده‌اند.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text el_class=”catalog” css=”.vc_custom_1519544395024{padding-top: 10px !important;padding-right: 10px !important;padding-bottom: 10px !important;padding-left: 10px !important;background-color: #fe6c61 !important;}”]

برای مشاهده کاتالوگ زیپو سال ۱۹۹۵ کلیک کنید.

[/vc_column_text][vc_icon icon_fontawesome=”fa fa-chevron-down” color=”pink” align=”center” css=”.vc_custom_1519545325651{margin-top: -10px !important;margin-bottom: 0px !important;border-bottom-width: 0px !important;padding-bottom: 0px !important;}”][vc_column_text el_class=”catalog” css=”.vc_custom_1519545303409{margin-top: -25px !important;}”]

[real3dflipbook id=”3″] [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 شانس خود را امتحان کنید!

  • گردونه را بچرخان و شانس خود را امتحان کن
  • یک ایمیل در هر روز
  • تقلب نکنید
شانس خود را امتحان کنید
دیگر نشان نده
بعدا یادآوری کن
نه ممنون